Вторник, 19.03.2024, 13:20
Приветствую Вас Гость | RSS

Студенту

Розвиток банківської системи США

Курсова робота

на тему

Розвиток банківської системи США

Київ 2000 р.

ПЛАН

Вступ

  1. Зародження банківської системи в США.

1.1. Перші банки та виникнення паперових грошей.

1.2. Другий банк США: від виникнення до перетворення на приватний.

1.3. Банківська криза (1836 – 1840).

1.4. Проблема забезпечення гарантій виплат власникам банкнот.

1.5. Дозвіл вільно створювати банки.

  1. Банківська система США після громадянської війни.

2.1. Трансформація фінансової системи США під час громадянської війни.

2.2. Американська система емісії.

2.3. Резерви та їх використання.

2.4. Створення Федеральної Резервної Системи.

3. Банківська система США на сучасному етапі.

3.1. Федеральна Резервна Система США в наш час.

3.2. Злиття банків. Тенденції до глобалізації.

Висновки

Додатки

Список використаної літератури

Вступ:

Економіка США є однією з найрозвинутіших у світі: США є найбільшим у світі портфельним інвестором, основним суб’єктом світової торгівлі, найбільшим як експортером, так і імпортером капіталу, випускають найбільш конкурентоспроможну продукцію, є найбільшим у світі виробником товарів та послуг тощо. Зовнішній обіг продукції США складає біля 13% світового експорту. Протягом останніх 8 років країна має сталі темпи зростання. Звичайно, цього всього не можна було б досягти без розвинутої банківської системи, адже при торгівлі з іншими державами, інвестуванні в іноземну економіку, будь-яка фірма стикається з проблемами обміну валюти, необхідністю отримати кредити тощо. Для виробництва конкурентоспроможної продукції всередині країни, наукових розробок та ін. Теж необхідні кредити та інші банківські послуги. Хоча деякі єксперти і вважають американську банківську систему не надто досконалою, але ця система склалася історично і вже працює напротязі багатьох років ( 1913 р. –утворення Федеральної Резервної Системи), забезпечуючи зовнішньоекономічну діяльність країни. Отже, у своїй роботі я б хотіла розглянути формування цієї системи від самого початку (зародження перших банків в США) до теперішнього часу.

Висновки:

Отже банківська система США пройшла тривалий етап розвитку. Головну роль у цій системі завжди відігравали комерційні банки, хоча були спроби створення Центрального банку підпорядкованого державі (Першай та Другий банки Сполучених Штатів). Зараз банківська система США значно відрізняється від систем інших країн. Федеральна Резервна Система США складається з 12 регіональних резервних банків, які функціонують як єдиний Центральний банк. Ці банки знаходяться в головних містах федеральних резервних округів. Кожен з банків обслуговує свій округ, здійснюючи емісію банкнот та інші функції Центральних банків для комерційних банків округу.

Основним завданням Федеральної Резервної системи є підтримка стабільності і забезпечення економічного росту шляхом фінансової стабілізації економіки на підставі використання традиційних інструментів грошово-кредитної політики.

В даний час відбувається кардинальна перебудова сфери фінансових послуг американської економіки, яка направлена на зміцнення міжнародної позицій ведучих американських банків та банківських об’єднань.

Банківській сфері США традиційно був притаманний високий ступінь монополізації та концентрації фінансового капіталу. На рубежі минулого та теперішнього століть була зареєстрована перша в сучасній історії велика хвиля об’єднань як самих банків, так і банків з промисловими компаніями. На той час американська економіка стала провідною у світі по багатьох показниках, і тому багато дрібних фірм відчули явну нестачу інвестиційних ресурсів, що на дозволяларозширювати виробництво та розраховувати на виживання в конкурентній боротьбі. Між тим необхідні ресурси активно накопичували невеликі американські банки, яких була досить велика кількість. Таким чином, злиття виявились тоді хіба не єдиним логічним наслідком зміцнення позицій найкрупніших американських корпорацій на світовій арені.

В даній час як в Америці, так і в інших промислово розвинутих країнах проходять значні процеси концентрації банківських капіталівта фінансових активів. Ці процеси в надзвичайно гострій формі торкаються долі середніх та дрібних банків, які об’єднуються з крупними фінансовими структурами в цілях запобігти банкрутству.

Загальний обсяг роботи - 39 сторінок.

Для отримання повного тексту курсової роботи звертайтеся на емейл: writetranslate@ukr.net . Вартість роботи $10


Також Ви можете замовити роботу, заповнивши форму:

E-mail відправника *:
Назва роботи *:
Текст повідомлення *:


раздача флаеров
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Тексты с переводом [5]
Образование [11]
Учеба [11]
Новые технологии [1]
Досуг [0]
Разное [1]
Поиск
Календарь
«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Перевод с английского
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Студентам

    Все права защищены ©.
    Использование материалов данного сайта разрешено
    только с активной ссылкой на //studentu.ucoz.ua!

    Copyright MyCorp © 2024