Закордонні освітні центри дають дуже багато тим, хто бачить себе учасник ринку праці за кордоном, але не фізичного та наполовину нелегального, а інтелектуального і повністю офіційного.
Прагнення отримувати знання практичного, а не теоретичного характери свідчить про амбіціозність та потенціал людини, не на папері, а в реальному життя вирішувати серйозні життєві задачі та зайняти гідну ступінь в соціумі.
В той час, коли вітчизняні навчальні заклади більше орієнтуються на теоретичні знання, ставлячи немов би за мету, випустити научного працівника-теоретика, який зможе після навчання викладати в тому ж самому вузі, закордонні заклади освіти, готують кваліфікованих практиків, які зможуть уже в перші дні роботи після випуску застосовувати набуті вміння та знання. Практики в процесі навчання там значно більше, паперової роботи, натомість менше. В результаті конкурувати на ринці праці значно простіше і можна претендувати досить швидко на непогану посаду, а відповідно і заробітну плату.
Цінність самого навчання за кордоном теж буде вищою. Наші дипломи мало цікавлять роботодавців європи, натомість освітні центри, наприклад, Освітаполь можуть викликати більший інтерес і роботодавець таким випускником зацікавиться швидше.
Звісно вибір навчального закладу річ серйозна і поспіхом не робиться. Саме від того залежить наскільки успішною буде кар’єра, саме від того залежить і кваліфікація працівника. Перед вибором, варто поцікавитись та зібрати побільше об’єктивної інформації про навчальний заклад та зваживши все, приймати рішення.
|